Підприємство було засноване у 2017 році. В основі фундаменту було покладено забезпечення випуску високоякісної продукції. Для цих цілей було виконано проект, будівельну частину, закуплено та встановлено сучасне обладнання для виробництва лакофарбових матеріалів. Для контролю якості продукції на всіх етапах виробництва була створена лабораторія, оснащена сучасним обладнанням, в якій працюють висококваліфіковані фахівці. Крім того, гарантія якості продукції підтверджується європейським сертифікатом системи управління якістю.

 

Усі наші розробки лакофарбових матеріалів після впровадження у виробництво проходять випробування у незалежних лабораторіях.

Історія компанії

Творче ядро компанії зародилося у 2014 році серед експертів авторемонтних лакофарбових матеріалів. До неї увійшли менеджери, колористи та технологи з 20-ти річним досвідом роботи з виробництва та збуту лакофарбових матеріалів.

 

У 2017 році було створено компанію «ТОВ «Лідер Груп Інтернешнл», закуплено та запущено в роботу необхідне обладнання, налагоджено серійне виробництво базових фарб під торговою маркою CarMen. На початку 2021 року ТОВ «Лідер Груп Інтернешнл» увійшло до складу корпоративного бренду «Company PROGRESS».

Наша
місія

– забезпечити ринок якісними матеріалами, а партнерів конкурентними цінами.

 

Стратегія

швидка та якісна реакція на потреби клієнтів.